Čvc
20

Triatlon Rýmařov 28. 7. – pozvánka

Triatlon2Triatlonová sezóna je v plném proudu, a tak vám nabízíme další triatlonový podnik. Na sobotu 28. července je naplánován 24. ročník „Triatlon Rýmařov“. Pro závodníky do 11 let jsou připraveny tratě 100 m plavání, 2,5 km kolo a 1,5 km běh, závodníci 12-16 let se mohou těšit na 200 m plavání 10 km kolo a 3,0 km běh.

Plaveme, jezdíme, běháme, tak nemeškáme a šup na triatlon – držíme vám palce!

Čvc
19

Ondřej Holubčík je průběžně první

Pokračujeme v seriálu představování našich členů a jejich sportovních úspěchů mimo „naše sporty“. Ondřej Holubčík, se začíná v našich barvách prosazovat především v moderním pětiboji, a i v plavání se výrazně polepšil. O Ondřejovi se ví, že je výborným běžcem, což prokazuje v Atletickém klubu TJ Slezan F-M. 

Ondřeji v současné době patří průběžné 1. místo „Běžecké ceně mládeže“ v kategorii 2009 a mladší. Ondro, paráda, přejeme ti 1. místo udržet!

Čvc
18

Prázdninové sportovní soustředění

Letní plavecké soustředěníDĚVČATA, CHLAPCI, POZOR! Opět přicházíme s nabídkou na tradiční prázdninové sportovní soustředění. „MAKAČKA“ proběhne v termínu 27. – 31. 8. na 11. ZŠ.V plánu je plavání, střelba, běh a možná dojde i na šerm ;-).

Zváni jsou všichni členové LSK F-M ročníku narození 2008 a starší, kteří se pravidelně zúčastňují plaveckých závodů a závodů v moderním pětiboji – těšíme se na VÁS!

Na dálku moc děkujeme a posíláme jedničku s hvězdičkou generálnímu partneru našeho klubu firmě MOTOR LUČINA za podporu soustředění!

Čvc
17

Triatlon Babice Šternberk 22. 7. – pozvánka

Triatlon1Pozor, pozor, triatlonisté zpozorněte! V neděli 22. července se koná v Babicích u Šternberka mládežnický triatlon. Závodit se bude ve věkových kategoriích 2011 a ml., 2009-10, 2007-08, 2005-06, 2003-04. Vzdálenosti jsou nastaveny, mladší 50 m plavání – 4 km kolo – 1 km běh, starší 200 m plavání – 8 km kolo – 2 km běh. No, je to výzva!

Pojedeš?! 

Čvc
16

Heroes race – 8. místo Matěj Kornel

Matěje Kornela není třeba příliš představovat, výborný běžec, slušný plavec, ale hlavně velký sportovní nadšenec a všeuměl. A tak ani nepřekvapí, že si Matěj oblíbil soutěž HEROES RACE – extrémní překážkový závod.

V sobotu 9. června se zúčastnil závodu KILPI Heroes race v Hradci nad Moravicí a byl, jak jinak, úspěšný. V konkurenci 79 závodníků se Matěj představil velmi bojovným výkonem a po zásluze vybojoval 8. místo. Matěji, gratulujeme!

Čvc
15

Triatlonová sezóna se rozjíždí

Logo ČTAPlavecké, běžecké a pětibojařské soutěže budou mít přes prázdniny pauzu, avšak máme tu ještě náš oblíbený triatlon. Triatlonové soutěže přes prázdniny naberou na obrátkách, a tak se můžeme těšit na několik závodů s účastí našich členů. 

22. 7. Šternberský triatlon Babice, 28. 7. Rýmařov triatlon, 3. 8. Valachy man, 4. 8. Královský triatlon mládeže, 11. 8. Albrechtický aquatlon, 25. 8. Kelečský duatlon, 26. 8. Větřkovický triatlon

„Lašáci“, věříme, že si ten svůj závod či závody vyberete a soupeře řádně proženete!

Čvc
14

FirstCup 2018 – 1. místo Lukáš Novotný

Při pohledu na obrázek odpalujícího klučiny si asi většina z nás řekne „jako kluci Novotní“. Většina členů a přátel našeho klubu ví, že Matyáš a Lukáš Novotní se výrazně prosazují nejen v moderním pětiboji a plavání, ale také v barvách BK Klasik Frýdek-Místek. Starší Matyáš patří k oporám týmu U11 a mladší Lukáš zase v U8. A právě Luky dosáhl velkého sportovního úspěchu na „FirstCUP 2018“ v celorepublikovému turnaji baseball kategorie U8 v dovednostní soutěži Masters …odpal.

Zúčastnilo se 62 pálkařů z 16 týmu, Lukáš odpálil do vzdálenosti 31,8 m a zvítězil, gratulujeme!

Čvc
13

Průběžné výsledky ČPM 2018

Český svaz moderního pětiboje„Český pohár mládeže“ má za sebou prvních pět kol, které proběhly v Kralupech n. V., Pelhřimově a 3x v Praze. Jak si všichni naši pětibojaři vedou v průběžném pořadí, to zjistíme v níže přiloženém souboru. 

Na nejvyšším stupínku máme Tobiase a Alberta a i další místa v prestižní první desítce nám dělají velkou radost.

U19 – 5. Beáta Gazdová, 6. Anna Fialová, U17 – 9. Bára Brožová, U17 – 9. Maxmilián Navrátil, U15 – 10. Ondřej Kotásek, U131. Tobias Raška, 10. Aleš Majstryszin, U111. Albert Axmann

Čvc
12

Dej nám vědět

Občas zaregistrujeme u našich členů sportovní úspěchy v jiných sportovních odvětvích, než kterým se věnujeme. Hlavní směr našeho klubu je moderní pětiboj a ten přímo předurčuje ke sportovní všestrannosti, a tak jsme rádi, že se naši členové dokáží prosadit!

Pokud se vám holky, kluci daří i v jiných sportech, dejte nám vědět ;-)! První tři „vlaštovky“ už máme připraveny. 

Čvc
11

Dálkové plavání – pozvánky

A je to tu zase, pozvánka na dálkové plavání. Zatím nikdo z našich plavců podobnou pozvánku nepřijal, ale jednou to přijde, ne že ne. Předkládáme vám pozvánky na dva závody v dálkovém plavání s tratěmi 1 km a 3 km. V Hlučíně 21. – 22. 7., v Havířově 4. 8.  Oba závody jsou otevřené všem zájemcům.

V historii našeho klubu ještě nikdo soutěžně podobnou štreku ve volné vodě neplaval, že by letos?