Zář
22

Z Kladna vezeme všechny cenné kovy

S vysokými ambicemi jsme odjížděli na Kladenskou cenu, která byla zároveň MČR U11. V individuální kategorii je naplnil Ondřej Holubčík, který potvrdil výbornou běžeckou formu a skončil třetí. V závodě družstev pak po součtu bodů s Vincentem Sárközim obsadili 2. místo. I děvčata Ema Ryšková a Ema Surmová vystoupaly na stupně vítězů, třetí místo v družstvech uhájily o pověstný vlas. Paráda stříbro a dva bronzy z MČR!

Naši starší pětibojaři se také činili. Štěpán Surma (U17) jako bezchybný monopost F1, bez jediného zaváhání v boxech prošel závodem způsobem start – cíl a zaslouženě bral zlato. Stejně tak si veze domů zlato Bára Brožová v kategorii U17+, když velmi dobře zašermovala. Anna Studénková (U17) výborně běhala a střílela, a když k tomu přidáme tradičně velmi kvalitní plavání, pak veze domů stříbro. Tobias Raška (U13) vystavil jasnou stopku sběru bramborových medailí, na běžecké dráze nechal všechno a obsadil 3. místo.

Podtrženo a sečteno: 21 našich pětibojařů, 7 medailí a 2 x 410 kilometrů, to byla povedená Kladenská cena.