Zář
10

V Raškovicích jsme byli vidět

Na 270 běžců se v nedělním dopoledni sešlo na Raškovickém čtvrtmaratonu. Barvy našeho klubu hájilo hned sedm sportovců. V mládežnických kategoriích na trati 500 m si nejlépe vedl Jan Venglář, který obsadil 4. místo, Martin Funiok doběhl třináctý. Parádní výkon na 1000 m vynesl Aleše Majstryszina na 6. příčku, Ema Surmová skončila třináctá. To, že se Štěpán Surma a Jakub Haman výzev nebojí dávno víme. V Raškovicích se přihlásili do závodu dospělých a trať dlouhou 10 548 m dokončili na 9. a 10. místě. Skvěle! Aby to nebylo vše, v kategorii “veteránů“ se překvapivě objevil Petr Axmann. Snažil se sice svou identitu skrýt pod obec Hukvaldy, to mu však moc platné nebylo. Dost dobrý výkon a umístění Petře (8. místo).