Čvc
05

Olympiáda dětí a mládeže 2019 – děkujeme

Od slavnostního zakončení “Olympiády dětí a mládeže” máme přesně týden a je čas hodnotit. Celkem v 14 krajských výprav reprezentovalo 3 400 sportovců. A teď to nejlepší, náš Moravskoslezský kraj a LSK F-M reprezentovala čtveřice sportovců – Daniel Venglář v plaveckých soutěžích a Barbora Plachá, Štěpán Surma a Tobiáš Šimčák v triatlonu. Teď by měl následovat výčet sportovních výsledků, ale to není třeba neb stačí ťuknout do odkazů. Chceme především zmínit, že každý náš reprezentant přispěl body našemu kraji k výbornému celkovému 4. místu v soutěži krajských výprav! Štěpán 4,0 body, Bára, Dan a Tobi (každý) 3,0 body – DOBRÁ PRÁCE!  A pokud jde o mediální dosah účinkování našich talentů a propagace našeho klubu, tak doporučujeme si pustit záznam závodu starších žáků v triatlonu, kde Štěpán má pěkný rozhovor v čase 07:25.

Báro, Dane, Štěpo, Tobi, gratulujeme k výkonům a umístěním, a moc děkujeme za skvělou reprezentaci našeho klubu- “EL – ES – KÁ” jedéééééém!

Written by gazda. Posted in Běh, Moderní pětiboj, Plavání, Triatlon

Trackback from your site.